Cam Kaplama Nedir?

Camları kaplamak için kullanılan delikli olma özelliğine sahip bir folyo çeşididir. Arkası yapışkanlı olan ürün cama yapıştığında içeriden dışarısı rahatlıkla görünür, dışarıdan bakıldığında ise üzerine yapılan reklam baskısının sergilendiği mazleme türüdür.

Bu sebep ile camları ve camlı binaların dış cepheleri gibi saydam yüzeyler üzerinde uygulanmaktadır. Aynı zamanda güneşin yoğun aldığı camlara uygulandığında aşırı sıcağı önlemektedir, göz alıcı ışınları süzerek daha rahat bir çalışma ortamı sağlar. Büyük cephelerde en faydalı ürün çeşididir.

İş yeri, ofis, mağaza ve daha birçok yerde cam kaplama kullanıldığını görebilirsiniz. Reklamlı ve reklamsız seçenekleri bulunan cam kaplama modellerini Bora Reklam'da inceleyebilir, uygun ölçülerde yaptırabilirsiniz. Hem kullanışlı olan hem de reklam görevi gören cam kaplamalar için sizi Sakarya reklam ajansımız olan Bora Reklam'a bekliyoruz.

 
 
 
 
Arabacıalanı Mah. Faruk Benli Sok. No:3 Serdivan Sakarya / Türkiye
0 264 2823835
0 541 7226166
bilgi@borareklam.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Bora Reklam Tabela ve Dijital Baskı
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.