<p>Bora Reklam  siz değerli müşterileri için en fonsiyonel uygulamaları ortaya çıkaran bir işletme olmanın yanı sıra işinde deneyimli ekibi, kullandığı malzemelerin kalitesi, ihtiyaçları karşılamaya yönelik makine parkuru ve isteklerinize yanıt verebilecek teknik altyapısıyla rakiplerinden öne çıkmaktadır.<br> </p><p>Amacımız ürettiğimiz ürünler ile Sakarya'dan yola çıkıp tüm Türkiye'deki müşterilemize  en iyi şekilde hizmet vermektir.</p><p>Bora Reklam bugün  bir çok sektörde lider olan yerel ve ulusal bir çok firma ile çalışmakta olup üretim alanını her geçen gün geliştirmektedir.<br> </p>
 

 
 

Üretim

Bora Reklam  siz değerli müşterileri için en fonsiyonel uygulamaları ortaya çıkaran bir işletme olmanın yanı sıra işinde deneyimli ekibi, kullandığı malzemelerin kalitesi, ihtiyaçları karşılamaya yönelik makine parkuru ve isteklerinize yanıt verebilecek teknik altyapısıyla rakiplerinden öne çıkmaktadır.
 

Amacımız ürettiğimiz ürünler ile Sakarya'dan yola çıkıp tüm Türkiye'deki müşterilemize  en iyi şekilde hizmet vermektir.

Bora Reklam bugün  bir çok sektörde lider olan yerel ve ulusal bir çok firma ile çalışmakta olup üretim alanını her geçen gün geliştirmektedir.
 

 
 
 
 
Arabacıalanı Mah. Faruk Benli Sok. No:3 Serdivan Sakarya / Türkiye
0 264 2823835
0 541 7226166
bilgi@borareklam.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Bora Reklam Tabela ve Dijital Baskı
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.