Sakarya Araç Giydirme Firmaları

Araç kaplamanın reklam konusunda bir çok avantajı bulunmaktadır trafikte sürekli seyir halinde olması aracınızın sürekli hareket ettikçe reklamınızı yapmış olacaksınız. Araç giydirmede en az 2-3 yıl kalabilmektedir. Her türlü araca araç kaplama yapılabilir.

Ticari araçların dışında bireysel araçlara da kaplama yapılabilir, araç renkleri değiştirilebilir mat ya da parlak olarak araç kaplama folyoları ile giydirilebilir. Araç kaplama fiyatları hesaplanırken kaplama yapılacak alan m2 , görsel tasarım, kullanılan malzeme bir bütün olarak değerlendirilebilir.

Aracınız ile en iyi şekilde reklam vermek ve bu reklam sayesinde kazancınızı arttırmak, firmanızı tüm şehire duyurmak istiyorsanız Bora Reklam firmamızdan aracınızı kaplatabilirsiniz. Sakarya araç giydirme hizmeti ile bu zamana dek binlerce aracı bir reklam aracına dönüştüren Bora Reklam sayesinde siz de reklamınızı yapabilirsiniz.

 
 
 
 
Arabacıalanı Mah. Faruk Benli Sok. No:3 Serdivan Sakarya / Türkiye
0 264 2823835
0 541 7226166
bilgi@borareklam.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Bora Reklam Tabela ve Dijital Baskı
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.