Sakarya'da Kutu Harf Yapan Yerler

Her tabelanın kendisine özgü bir özelliği bulunur. Örneğin ışıklı tabelalar, ışık sayesinde ilgi çekici kılınır. Kutu harf tabelalarsa bu yolda farklı bir yöntem ile dikkat çekici hale getirilmektedir. Kutu harf tabela, iki boyutlu ya da üç boyutlu harflerle oluşturulan tabelalardır. Ayrıca bu tabela çeşidi, son yıllarda; sektörde en fazla kullanılan tabela türlerinden birisidir.

Siyah, kırmızı, mavi, sarı, beyaz, turkuaz veya istenilen her renkte yapılabilen kutu harflerde dilediğiniz şekilde oynamalar da yapılabilir.

Kutu harf tabela için tercih etmiş olduğunuz Bora Reklam sayesinde artık firmanızın reklamını en iyi şekilde yapacak, kutu harf tabelalar sayesinde herkesin dikkatini ve ilgisini çekeceksiniz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, metal harflerin CNC ile farklı yüzeylere montajı, firmamız tarafından da yapılabilmektedir. Sakarya'da kutu harf yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçerek istediğiniz kutu harfi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 
 
 
 
Arabacıalanı Mah. Faruk Benli Sok. No:3 Serdivan Sakarya / Türkiye
0 264 2823835
0 541 7226166
bilgi@borareklam.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Bora Reklam Tabela ve Dijital Baskı
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.