Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabelanın kullanılacağı yer, takılacağı alan, hava koşullarına göre seçilecek malzeme ve firma ile bütünlüğü göz önüne alındığında yüzlerce tabela çeşidi ortaya çıkmıştır. Doğru tabelaya karar vermek için önce bu hususlara cevap bulmak gerekir.

Ortak amacı insanların ilgisini çekmektir. Bu nedenle ilgi çekici olan tabeların en doğru şekilde reklamını yapması, anlaşılır olması da gerekir. Yapımı oldukça zor olan bu tabelaların grafik tasarımı özel vektör tabanlı programlar sayesinde hazırlanmalıdır.

Biz Bora Reklam olarak Sakarya'nın en geniş tabela seçeneği bulunan reklam ajansı olmaktayız. Her firma için özel olarak hazırlanan tabelalarımızı yapmak için özenle çalışıyoruz. İstenilen tabelaya göre fiyatlar değişmekte olup, firmamızın "uygun fiyat garantisi" anlayışı içerisinde olduğunu da belirtmeliyiz. Tabela yaptırmak için Bora Reklam firmamızı tercih ederek en akılda kalıcı reklamı en uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

 
 
 
 
Arabacıalanı Mah. Faruk Benli Sok. No:3 Serdivan Sakarya / Türkiye
0 264 2823835
0 541 7226166
bilgi@borareklam.com.tr
 
 
 
 
® 2024 Bora Reklam Tabela ve Dijital Baskı
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.